Obsługiwane przez usługę Blogger.

Guess who's back, czyli wolę długie pisanie

przez - lipca 19, 2022

 

Okazuje się, że pisanie na Instagramie budzi we mnie jeszcze większa niemoc i awersję niż Blogger, a przede wszystkim – zaciska mi na mózgu bardzo ciasny kołnierz bardzo niesatysfakcjonującej liczby znaków do wykorzystania. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia dopracowania grafiki – znacznie bardziej istotna niż tutaj. A moje talenta graficzne są tak rachityczne, że gdyby były sukienką to nawet dla najbardziej odważnych byłaby ona zbyt kusa.
 
Choć być może przelotne doświadczenie z Instagramem sprawi, że zaprzęgnę to medium w większym stopniu do mojej działalności blogowej, którą oczywiście – wobec mniejszych zobowiązań zawodowych – planuję po raz kolejny rozhulać i rozbuchać :D 
 
Eh, to moje systematycznie zaniedbywane poletko…
 
Pchana jestem ku temu właśnie przez większą ilość czasu, gdyż nie mam trzech projektów naraz do sfinalizowania, a pozostaję dzielnie jednoosobową działalnością gospodarczą. Czy jest w tym trochę chęci zgaszenia poczucia winy, że mam w końcu ten słynny „czas”, którego brak zwykle stawał mi na przeszkodzie do pisania i grzechem byłoby nie wykorzystać tego zasobu? Być może. Tlą się we mnie także potrzeby intelektualnego (mam nadzieję!) ekshibicjonizmu. Są także motywacje zewnętrzne, w tym głos od mojego ostatniego klienta – nawet nie tak bardzo skostniałej, ale nadal jednej z tych nudnych instytucji – że „dawno tak dobrze napisanego stylistycznie raportu nie dostali”. No to jakże nie wziąć się za pisanie! Znów. 
 
A więc do zobaczenia się z Wami – jednak tutaj na Bloggerze – w miejmy nadzieję bliższej przyszłości :)

Może Ci się spodobać

3 komentarze

Hej, echo odpowiada!

Pst! Jak nie masz konta Google to kliknij Nazwa/adres URL i wpisz tylko nazwę.
Tak, wiem, mnie też przestrasza to URL :)